У Харкові пройшов гімнастичний турнір з нагоди 100-річчя Марії Гороховської
23 Листопада 2021 Поділитися
У Харкові пройшов гімнастичний турнір з нагоди 100-річчя Марії Гороховської

У стінах КЗ ШВСМ Харківської обласної ради відбувся гімнастичний турнір, присвячений 100 річчю від дня народження дворазової Олімпійської чемпіонки Марії Гороховської. Захід проведено за ініціативи Відділення та сприяння федерації спортивної гімнастики, школи вищої спортивної майстерності та обласного управління у справах молоді та спорту.

Разом з господарями турніру змагалися й вихованці школи спортивної гімнастики Одеської області. Всього в змаганнях взяли участь  близько 100 юних спортсменів.

Привітати учасників змагань завітали: голова відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Христоєв та учасники Олімпійських  ігор - Заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики   Владислав Грико та майстер спорту України міжнародного класу з ковзанярського спорту Сергій Приз.

Свої привітання вдячності як до учасників, так і організаторів висловила донька Марії Кіндратівни - Галина Беркович.

За участі головного судді змагань Володимира Філіпського та судді міжнародної категорії Світлани Давидової було  також проведено активну розминку у межах проєкта НОК України #DoLikeOlympians, а після - захоплююча спортивна естафета з різноманітними елементами спортивної гімнастики.

Всі  учасники змагань отримали подарунки від організаторів турніру.

 

Медіа