Святковий #OlympicLab для вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру
23 Листопада 2021 Поділитися
Святковий #OlympicLab для вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру

До Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 завітав спортивно-інтерактивний проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Регіональний олімпійський осередок Буковини реалізував для вихованців закладу - дітей з особливими освітніми потребами (з порушенням слуху) напрямок «Олімпійські та загальнолюдські цінності» та приурочив його до Всесвітнього дня дитини.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної адміністрації, голова відділення НОК України в Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор Іван Гешко. Він розповів про власні здобутки у спорті та наголосив на важливості проведення таких заходів як#OlympicLab.

 Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, відповідальний секретар олімпійського осередку, член виконкому Олімпійської Академії України Ярослав Галан показав школярам презентацію, в якій було охарактеризовано основні олімпійські цінності, а також ознайомив їх з видатними українськими чемпіонами-олімпійцями, розповів про олімпійські види спорту.

А студентки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, факультету фізичної культури і здоров'я людини, спеціальності «Фізична культура і спорт» Карина Карпова, Валентина Мислива та Єлизавета Мойсеєнко провели для вихованців центру показові виступи з гри в теніс і художньої гімнастики. Всі охочі мали змогу спробувати свої сили в цих видах спорту та відчути себе спортсменами. Крім того, на заході була здійснена апробація інноваційних форм олімпійської освіти.

Учасники заходу отримали пам'ятні подарунки від відділення НОК в Чернівецькій області, а дирекції закладу було передано комплект олімпійської літератури. 

Медіа