DO like OLYMPIANS завітав до школярів Чернігова
30 Листопада 2021 Поділитися
DO like OLYMPIANS завітав до школярів Чернігова

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області реалізовано Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS» для активних школярів Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30.

На урок фізичної культури завітала стипендіат НОК України Юлія Синявська.  Вона розповіла про здоровий спосіб життя,  формування свідомості учнів щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою та спортом.  Як виявилося, фізична культура – один із найулюбленіших предметів учнів молодшої школи. 

Тож в продовження уроку теорію закріплювали запальною руханкою «DO like OLYMPIANS», зі спеціально розробленими вправами відомою українською спортсменкою бронзовою призеркою Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анною Різатдіновою.

Після активної розминки розігрівшись школярі перевірили свої спортивні вміння та визначили хто найспритніший, найшвидший та найсильніший в спортивних естафетах.

Захід додав мотивації дітям для занять спортом. DO like OLYMPIANS завершився врученням олімпійських подарунків від відділення НОК України в Чернігівській області та спільним фото на згадку.

Медіа