«Do like Olympians» у львівському реабілітаційному центрі «Левеня»
03 Грудня 2021 Поділитися
«Do like Olympians»  у львівському реабілітаційному центрі «Левеня»

У гарну, сніжну пору, в навчально-реабілітаційному центрі для дітей із вадами зору «Левеня» – гамірно. Тут діти початкової школи радо очікують довгожданої зустрічі зі спортсменами, про яких так розказували їхні вчителі та яку підготувало відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Аж ось, перед дітками – видатні та знані спортсмени не тільки на Львівщині, але й у цілій Україні, які представляють свої країну на змаганнях найвищих рівнів. Серед них – Вероніка Марченко – Заслужений майстер спорту зі стрільби з лука, чемпіонка Європи, дворазова учасниця Олімпійських ігор; Денис Копитко – бронзовий призер чемпіонату Європи з карате, тренер та спортсмен спортивного клубу «Юніон» та Наталія Козачук – член національних збірних України з хокею на льоду та регбі-7.

Спочатку захід відбувався у форматі інтерв’ю. Виконавчий директор Відділення представляла кожного зі спортсменів, після чого вони самі про себе розповідали. Згодом – слово надали дітям, які активно ставили свої запитання зірковим гостям. Цікаво, що кожен спортсмен приніс з собою дорогоцінні медалі та екіпірування, які характеризують той чи інший вид спорту. Тому кожен учасник заходу мав змогу приміряти чи потримати у руках медалі, подивитися на справжню шайбу чи регбійний м’яч, а також перевірити, як правильно одягати шолом хокейного воротаря. Також Денис Копитко подарував центру свою «щасливу» брендовану футболку клубу «Юніон».

Окрім цього, каратист Денис Копитко також продемонстрував основні позиції зі свого виду спорту та провів майстер-клас для дітей, які були у справжньому захопленні.

На завершення, кожен учасник «Do like Olympians» отримав спеціальний брендований подарунок від НОК України і гарний настрій, позитивні емоції та заряд мотивацією від українських спортсменів.

Медіа