Олімпійський вогонь ЄЮОФ-2022 вирушив з Риму до Вуокатті
06 Грудня 2021 Поділитися
Олімпійський вогонь ЄЮОФ-2022 вирушив з Риму до Вуокатті

Трохи більше 100 днів залишилося до старту XV зимового Європейського юнацького фестивалю (ЄЮОФ), що з 20 по 25 березня 2022 року відбуватиметься у фінському місті Вуокатті.

Цими вихідними представники Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) та Оргкомітету ЄЮОФ зібралися  у Римі, аби запалити вогонь миру для учасників цього масштабного молодіжного спортивного форуму.

«Сьогодні ми святкуємо мир та братерство, оскільки Європейський юнацький олімпійський фестиваль завжди був можливістю об'єднати молодь Європи у мирному змаганні, а також пізнати та підтримати олімпійські цінності дружби, досконалості та поваги», – наголосив під час церемонії запалення олімпійського вогню президент ЄОК Спірос Капралос.

«Слідуючи викликам часу, ми раді повідомити, що Вуокатті стане найбільш гендерно збалансованим ЄЮОФ за всю історію заходу, завдяки включенню жіночого хокею з шайбою та лижного двоборства. Це величезне досягнення, і ми можемо пишатися цим, оскільки продовжуємо відстоювати рівні права у всіх сферах спорту», - наголосив очільник ЄОК.

Слід відзначити, Вуокатті вдруге за двадцять років  прийматиме Європейський юнацький олімпійський фестиваль – у 2001  місто вже гостинно вітало учасників мультиспортивного форуму.

Очікується, що близько 2000 спортсменів з 47 Європейських національних олімпійських комітетів візьмуть участь у 9 спортивних дисциплінах на ЄЮОФ у Вуокатті. У спортивній програмі будуть представлені гірськолижний спорт, біатлон, хокей з шайбою, сноуборд, лижні гонки, стрибки на лижах з трампліна, шорт-трек, фігурне катання та лижне двоборство.

Медіа