Акції «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» пройшли у Дніпрі
16 Грудня 2021 Поділитися
Акції «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» пройшли у Дніпрі

Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області завітало в гості до завжди гостинного спортивного комплексу «Олімпія+». Тут пройшли акції, започатковані НОК України - «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок».

Виконавчий директор олімпійського осередку Олександр Дювбаков зустрівся з заступником директора СК «Олімпія+» Олександром Юзиком, якому передав новенькі, щойно отримані екземпляри літератури для поповнення місцевого олімпійського куточка. Це книги: «Сучасна система спортивного тренування», «Олімпійський рух в Україні: історія і сучасність», двотомник «Олімпійський рух», «Олімпійський спорт в системі гуманітарної освіти», щоденники та інші. Також від голови відділення НОК Андрія Павелка заклад отримав набори спортивних м'ячів.

 «Наше Відділення у своїй діяльності орієнтується не лише на активні заходи», - зауважив Олександр Дювбаков. «У нашій роботі ми також дуже велику увагу приділяємо й просвітницькій місії, допомагаючи створювати й модернізувати олімпійські куточки у якомога багатьох навчальних закладах, бібліотеках та спортивних закладах нашої області».

Медіа