Про основи бізнесу та кар’єри майбутні тренери Кіровоградщини дізнавались в #OlympicLab
20 Грудня 2021 Поділитися
Про основи бізнесу та кар’єри майбутні тренери Кіровоградщини  дізнавались в #OlympicLab

На базі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка реалізовано напрямок «Основи бізнесу та кар’єри» проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.

Захід відбувся за ініціативи відділення НОК України в Кіровоградській області.

Професор кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, керівник регіонального відділення Олімпійської академії України Сергій Воропай розповів майбутнім тренерам про досягнення атлетів Кіровоградщини на Олімпійських іграх сучасності. З моменту заснування факультету фізичного виховання в 1956 році учасниками Олімпійських ігор стали 9 його випускників, а Олександр Симоненко завоював срібну медаль ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї у змаганнях з велоспорту на треку. У підготовці олімпійців брали участь 24 тренери, які працювали в різні часи на факультеті.

Завідуюча кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, майстер спорту з плавання Вікторія Бабаліч розповіла студентам про свою спортивну кар’єру, навела приклади, як заняття спортом допомогли їй в подальшій викладацькій і науковій роботі та побудові професійної кар’єри. «Спорт загартовує людину. Спортсмен із юних років повинен раціонально використовувати кожну хвилину, а для цього потрібно навчитися вірно планувати свій насичений день, який містить навчання, тренування, самопідготовку та відпочинок. Маючи такий досвід набагато легше надалі працювати на керівних посадах, передаючи свій досвід молодому поколінню», - зазначила Вікторія Анатоліївна.

На завершення заходу головний спеціаліст обласного відділення НОК Микола Аношкін провів зі студентами олімпійську вікторину і передав підбірку літератури на олімпійську тематику для використання в роботі кабінету олімпійського і професійного спорту.

Медіа