Комісія НОК України «Закордонне українство» обговорила нові ініціативи та плани
22 Грудня 2021 Поділитися
Комісія НОК України «Закордонне українство» обговорила нові ініціативи та плани

За участі президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки в онлайн режимі відбулось чергове засідання Комісії НОК «Закордонне українство».

Відкриваючи засідання, Сергій Бубка привітав присутніх з 31-річницею з дня заснування НОК України та відзначив результативну діяльність Комісії, а також її роль у розвитку олімпійського руху, «адже об’єднувати українців у різних куточках світу – це важлива справа».

Президент НОК подякував голові Комісії Василю Карленку, усім засновникам Національного олімпійського комітету України та представникам української діаспори, які доклали й продовжують докладати максимальних зусиль, аби Олімпійський комітет Україні був одним з кращих на міжнародній арені. Сергій Бубка привітав  одну із лідерок української діаспори Ларису Барабаш-Темпл та очільника Комісії Василя Карленка з присвоєними ним високими державними нагородами за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху.

За словами Сергія Бубки, Комісія «Закордонне українство» є однією з найактивніших, а проєкти, що сьогодні будуть обговорені - важливими для олімпійського руху України. Тож він висловив слова подяки Мирону Бицу за наполегливість у реалізації його ініціативи щодо збереження олімпійської спадщини, підкресливши, що НОК радо долучається до процесу відбору номінантів. Також не менш важливим для історії олімпійського руху є інформаційний проєкт Олексія Ляха-Породька та культурно-спортивний проєкт Мирослава Карабіна.

Наостанок президент НОК адресував слова подяки усім членам Комісії за ефективну роботу, вагомий внесок у розвиток олімпійського руху в цей непростий час та побажав подальшої успішної роботи.

Далі присутні перейшли до підбиття підсумків проведеної роботи. Окрему увагу Комісія приділила розгляду пропозицій керівництву НОК України щодо затвердження кандидатур номінантів 2021 року до «Зали слави» Українського Музею спорту в США та питанню співпраці з видатними представниками закордонного українства щодо висвітлення й збереження історії українського спорту з використанням можливостей онлайн-журналу «Спортивний Родовід».

Члени комісії  затвердили стратегію, напрями та план роботи в наступному році  й обмінялися думками щодо шляхів розширення проєкту «Олімпійська писанка» та можливості його проведення в форматі міжнародного фестивалю.

 

.

Медіа