Проєкт "Моя Олімпійська мрія" стартував на Прикарпатті
20 Грудня 2021 Поділитися
Проєкт

Сьогодні Тисменицькій дитячо-юнацькій спортивній школі було реалізовано новий проєкт Національного олімпійського комітету України "Моя Олімпійська мрія".

Головною метою ініціативи є популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя, спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Серед гостей, які прийшли привітати дітей були: учасник Олімпійських ігор з боксу –  Віктор Поляков; представниця НОК України в Івано-Франківській області – Тетяна Мисак; в.о.директора Тисменицької ДЮСШ – Василь Дзудзило; заступник директора з навчально-тренувальної роботи – Володимир Дутчак; тренер-викладач з футболу – Роман Байдюк.

Важливість заходу підкреслив той факт, що участь у ньому взяв талановитий боксер, який поспілкувався з учасниками заходу та власним прикладом заохотив до занять спортом та фізичною культурою.

По завершенню заходу гості вручили учням Тисменицької ДЮСШ набір спортивного інвентарю, який складається з м’ячів,  що стануть чудовим підґрунтям для організації занять із загальної фізичної підготовки та допоможуть тренерам у проведенні активного дозвілля юних спортсменів, а всі  учасники заходу, окрім гарного настрою отримали подарунки від НОК України та зробили спільне фото на згадку.

 

 

 

Медіа