Черговий «Олімпійський куточок» відкрили на Кіровоградщині
24 Грудня 2021 Поділитися
Черговий «Олімпійський куточок» відкрили на Кіровоградщині

З нагоди відзначення 31-ї річниці заснування Національного олімпійського комітету України урочисто відкрито «Кімнату спортивної слави» в Голубієвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.

Активну участь в облаштуванні та відкритті спортивної кімнати взяли директор загальноосвітньої школи Наталія Сільвестрова, вчитель фізичної культури Ігор Роман, голова відділення НОК України в Кіровоградській області Олександр Кузьмін.

Центральне місце в кімнаті зайняв «Олімпійський куточок». Для комплектування куточка представники обласного відділення НОК України надали літературу від Національного олімпійського комітету України та Олімпійської академії України – книги з історії Олімпійських ігор та Олімпійського спорту, часописи про кращих українських спортсменів і тренерів та іншу літературу на олімпійську тематику.

Під час урочистого відкриття організатори ознайомили школярів з експонатами кімнати спортивної слави, прочитали цікаву лекцію з історії розвитку олімпійського руху в Україні та вручили сувеніри з олімпійською символікою.

Медіа