Олімпійські подарунки для втілення мрій юних футболістів Харківщини
24 Грудня 2021 Поділитися
Олімпійські подарунки для втілення мрій юних футболістів Харківщини

До Дергачівської ДЮСШ завітав новий проєкт Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія». Регіональний олімпійський осередок Слобожанщини реалізував ініціативу під час футбольного турніру, що проходив у приміщенні місцевого ФОК «Зевс» за підтримки відділу культури, молоді та спорту Управління Дергачівської міської ради та КП «ХОЦФЗН «Спорт для всіх».

Голова відділення НОК Харківської області Віктор Христоєв разом дворазовою Олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики Людмилою Джигаловою розповіли учасникам змагань про головну мету проєкту, побажали ніколи не зупинятися та впевнено йти до своєї мрії  та вручили всім учасникам турніру подарунки, футбольні м’ячі та сувеніри. А  ДЮСШ Дергачівської міської ради в особі директора Олександра Лещенка та Дергачівська дитячо-юнацька кінно-спортивна школа Дергачівської міської ради в особі директора Миколи Петрушка отримали набори м'ячів від НОК України.

Турнір супроводжувався гарним настроєм та щирою підтримкою вболівальників, серед яких були  рідні та близькі юних футболістів. 

Медіа