На Буковині презентували казку «Олімпійська мрія»
24 Грудня 2021 Поділитися
На Буковині презентували казку «Олімпійська мрія»

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася презентація казки «Олімпійська мрія», автором якої є відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області, член виконкому Олімпійської Академії України, Член комісії «Осередки НОК», кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ярослав Галан.

 За словами автора, «Олімпійська мрія» є уособленням любові до Батьківщини, відданості їй, гідного ставлення до рідної землі. Вона показує усі риси, що притаманні справжній людині-патріоту. Ця казка чи не найповніше розкриває суть патріотизму, оскільки її головною метою є показ важливості загальнолюдських якостей. Вона втілює в собі патріотичні та сімейні цінності, історичний аспект, в якому певною мірою розкривається питання історії українського спорту, заохочення до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом, популяризацію олімпійського руху і заклик до любові своєї держави, відстоювання її честі, гордості за неї. 

Казка призначена для дітей дошкільного й шкільного віку, адже, як відомо, саме в цей період у їхній свідомості закладаються основні життєві цінності. Герої казки власним прикладом показують нам, що наполегливість, щоденна праця, дисципліна, віра у свої сили, цілеспрямованість та підтримка близьких людей є основними чинниками, які впливають на досягнення та здобутки стати олімпійським чемпіоном. 

Почесними гостями заходу були, голова відділення НОК України в Чернівецькій області Іван Гешко, члени виконкому відділення, видатні буковинські спортсмени та тренери, запрошені гості.

Вікторія Гатрич, яка взяла участь в озвученні «Олімпійської мрії» та власним прикладом показала, що створення казки має позитивний вплив на підростаюче покоління, оскільки формує їхню патріотичну свідомість.

Медіа