Сергій Бубка взяв участь у засіданні звітної Асамблеї відділення НОК України в Дніпропетровській області
24 Грудня 2021 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у засіданні звітної Асамблеї відділення НОК України в Дніпропетровській області

За участі президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки в режимі відеоконференції відбулось засідання звітної Асамблеї регіонального олімпійського осередку Дніпропетровської області.

«Днями ми відзначили 31-ю річницю створення НОК України й особливу роль у цій історії відіграють наші регіональні олімпійські осередки. Те, скільки зусиль відділення докладають для популяризації олімпійського руху, підтримки спортсменів, ефективно співпрацюють з владою на місцях і є одним із показників нашої спільної успішної діяльності», - наголосив очільник НОК України, привітавши з визначною датою та нагадавши про нещодавнє відзначення ювілею НОК й високі оцінки діяльності комітету від присутніх на урочистостях Президента України Володимира Зеленського і президента МОК Томаса Баха.

Сергій Бубка підкреслив, що 2021 став особливим для всієї спортивної спільноти. На головній події року -  Олімпійських іграх в Токіо - українські спортсмени здобули 19 нагород. Свій цінний вклад у медальний здобуток збірної внесла й представниця Дніпропетровщини, бронзова призерка Ігор у стрибках у висоту Ярослава Магучіх.

Президент НОК побажав продовжити олімпійські традиції Дніпропетровщини  спортсменам, які готуються до наступних Олімпійських ігор: «Вже через 42 дні в Пекіні стартують ХХІV зимові Олімпійські ігри. Наразі спортсмени Дніпропетровської області – пара з фігурного катання Софія Голіченко та Артем Даренський знаходяться в зоні кваліфікації на Ігри в командних змаганнях. Тож бажаємо їм, як і усім нашим олімпійцям успіхів!»

Підбиваючи підсумки здобутків відділення Сергій Бубка наголосив, що з приходом у 2009 році на пост його нинішнього глави Андрія Павелка Дніпропетровське обласне відділення в системі рейтингу НОК піднялося з передостаннього місця рейтингу і стабільно знаходиться в лідерах, а за підсумками минулого року посіло 2 місце.

Яскравою подією року, що минає, на Дніпропетровщині стало  офіційне відкриття Олімпійського дому за участі Президента України Володимира Зеленського: «Це дуже важливий крок і чудовий приклад для інших регіонів», - наголосив президент НОК.

За його словами, активна і креативна діяльність осередку добре відслідковується не лише через реалізацію всеукраїнських проєктів НОК, але й через створення та впровадження власних цікавих ініціатив. Це зокрема, «Олімпійський дует: вчитель+учень», «Розкажи про свого кумира», єдину в Україні регулярну Спартакіаду серед ЗМІ регіону, турніри на призи видатних спортсменів регіону, онлайн-заходи та багато інших.

Сергій Бубка подякував усій Олімпійській родині Дніпропетровщини та команді відділення на чолі з Андрієм Павелком за ефективну реалізацію важливих ідей, розбудову спортивної структури, підтримку та розвиток олімпійського руху, привітавши з  прийдешніми Новорічними і Різдвяними святами.

Зі свого боку, Андрій Павелко висловив вдячність президенту НОК за увагу та постійну підтримку олімпійської спільноти Дніпропетровщини.

Серед ключових питань, що розглядалися на порядку денному, став звіт про роботу відділення у 2021 році, яку було визнано задовільною, звіт ревізійної комісії, а також нагородження спортивного активу області.

Участь у засіданні також взяли Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев, призери Олімпійських ігор Діна Міфтахутдінова та Віктор Савченко, чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин, виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, голова комісії НОК «Осередки НОК» Володимир Ковальов, представники федерацій та спортивних організацій області тощо.

 

Медіа