Юні черлідери Донеччини стали учасниками проєкту «Моя олімпійська мрія»
28 Грудня 2021 Поділитися
Юні черлідери Донеччини стали учасниками проєкту «Моя олімпійська мрія»

Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області продовжує реалізовувати новий Всеукраїнський проєкт «Моя олімпійська мрія», який започаткований цьогоріч НОК України для більш широкої популяризації олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

На тренування до юних вихованців відділення черлідингу Обласної ДЮСШ для дітей, які тренуються в спортивному комплексі «Олімп» міста Краматорська, завітали заступник голови регіонального Відділення Дмитро Подопригора та директорка ОДЮСШ Людмила Каун.

Юні спортсменки охоче продемонстрували свої досягнення та вміння, які вони опанували під керівництвом майстра спорту України з гімнастики спортивної Юлії Бібко. Директор Людмила Каун наразі відзначила, що в школі займається 687 вихованців з 13 видів спорту.

На завершення цікавої зустрічі Дмитро Подопригора вручив вихованцям комплект м’ячів від Національного олімпійського комітету України.

Медіа