Ліцеїсти Польщі та Нікопольщини спілкувались в рамках міжнародного #OlympicLab
25 Грудня 2021 Поділитися
Ліцеїсти Польщі та Нікопольщини спілкувались в рамках міжнародного #OlympicLab

Днями Національний олімпійський комітет України відсвяткував свій 31-й День народження. До цієї дати відділення НОК України в Дніпропетровській області провело освітній проєкт #OlympicLab за напрямком "Гендерна рівність в спорті".

Цей івент був неординарним. Адже він об'єднав навколо себе вихованців Придніпровського ліцею Нікопольського району Червоногригорівської ОТГ та Верушевського ліцею імені Ніколая Коперника (Республіка Польща). Зустріч відбулася в онлайн-режимі з використанням сучасних телекомунікаційних технологій. У зустрічі взяли участь кращі спортсмени кожної школи.

Організатори заздалегідь планували таке спілкування та відправили до Польщі фірмову брендовану атрибутику з логотипами проекту #OlympicLab, літературу і подарунки, у якій  польські колеги й провели захід. Говорили про гендерну рівність у спорті та житті. Розповідали один іншому про світову проблематику з цього питання, ділились взаємним досвідом тощо.

Також під час обговорення, представники кожного учбового закладу поділилися своїм досвідом у проведенні різних заходів, в яких на рівних беруть участь дівчата і хлопці. Як приклад у спортивних змагань, був приведений проект обласного відділення "Вчитель+ учень= Олімпійський дует", в якому у склад команди входять чоловік і дівчина, або жінка і хлопець.

Насамкінець, представники ліцеїв обмінялися передноворічними привітаннями і сподіваннями по закінченню карантинних обмежень неодмінно зустрітися на спортивних майданчиках.

Медіа