За підтримки НОК у Дніпрі пройшов турнір з академічного веслування
28 Грудня 2021 Поділитися
За підтримки НОК у Дніпрі пройшов турнір з академічного веслування

У Дніпрі пройшов черговий традиційний вже VІ за ліком турнір з академічного веслування на призи срібної призерки Олімпійських ігор в Атланті Діни Міфтахутдінової. Змагання проводились у спортивній залі Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності на ергометрах Концепт-2 на дистанції 500 метрів.

 Таку дистанцію було обрано не випадково, а для того, щоб, по-перше, зробити захід більш видовищним, а по-друге, провідні атлети нещодавно пройшли відповідні тести на ергометрах.

 Захід пройшов під патронатом Національного олімпійського комітету України, за підтримки обласної влади, громадської організації “Жінки плюс” та обласної федерації веслування академічного.

Традиційно високим був рівень змагань. Що вже казати, коли учасниками були Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 Анастасія Коженкова, чемпіон світу Іван Футрик, переможці змагань молодіжного рівня, учасники та призери дорослих чемпіонатів Європи та світу.

Турнір проходив у п’яти категоріях: Дівчата U-23 (переможниця - Світлана Скробало, 1:36.1 хв.), Жінки (переможниця - Анастасія Коженкова, 1:30.3 хв.), Чоловіки легка вага (переможець - Денис Д'яченко, 1:24.5 хв.), Чоловіки U-23 (переможець - Захар Наровило, 1.20.8 хв.) та Чоловіки (переможець - Сергій Будько, 1:16.6 хв.). Всього у заїздах взяли участь близько 40 спортсменів.

Усі призери та переможці змагань отримали нагороди - медалі та Кубки від голови олімпійського відділення Дніпропетровщини Андрія Павелка Андрей Павелко та НОК України. Також чудові набори подарунків для всіх призерів і переможців встановила обласна організація “Women+” та обласна влада. Свої подарунки призери і переможці отримали з рук голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука та нашого видатного олімпійця, двічі призера Ігор, ректора академії фізкультури Віктора Савченка.

Медіа