ДЮСШ Краматорська отримали набори м’ячів від НОК України
29 Грудня 2021 Поділитися
ДЮСШ Краматорська отримали набори м’ячів від НОК України

У Краматорську відбувся VII Відкритий турнір з дзюдо на призи Діда Мороза. Змагання пройшли у СК «Спринт» ДЮСШ № 1 та стали підсумковими для 70 маленьких вихованців відділення дзюдо.

На урочисте відкриття завітали майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, учасник Ігор ХХІХ Олімпіади в Пекіні Максим Коротун, заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора та директор ДЮСШ Анатолій Лепков.

Максим Коротун охоче поділився спогадами про свій спортивний шлях, який розпочинався саме в цій ДЮСШ та побажав юним дзюдоїстам ніколи не зупинятися та впевнено йти до своєї мрії. Також  в межах Всеукраїнського проєкту НОК України «Моя олімпійська мрія» він передав комплект м’ячів для ДЮСШ.

Днями раніше в спортивній залі Краматорської ЗОШ № 16 проходив турнір з баскетболу «Кубок Краматорська» серед юнаків 2006 та 2008 років народження. Дві команди ДЮСШ № 2 Краматорської міської ради брали участь у змаганнях. На урочистому відкритті директор ДЮСШ Олег Сосой також отримав набір м’ячів в межах нового проєкту НОК.

 

Медіа