«Моя Олімпійська мрія» в Івано-Франківській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі
29 Грудня 2021 Поділитися
«Моя Олімпійська мрія» в Івано-Франківській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі

В Івано-Франківській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі було реалізовано проєкт Національного олімпійського комітету України «Моя Олімпійська мрія».

З вітальними словами до учасників звернулися: в.о. директора ОДЮСШ, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін; учасник Олімпійських ігор з боксу Віктор Поляков; представниця НОК України в Івано-Франківській області – Тетяна Мисак.

Після привітання спортсмени поринули у тренувальний процес під керівництвом відомого спортсмена, після чого відбулись справжні «олімпійські битви», де кожен спортсмен  проявив свою швидкість, силу і витривалість.

 Після напружених і цікавих спарингів за участю юних боксерів, гості вручили спортсменам набір спортивного інвентарю, який складається з м’ячів,  що стануть чудовим підґрунтям для організації занять із загальної фізичної підготовки та допоможуть тренерам у проведенні активного дозвілля юних спортсменів, а всі  учасники заходу, окрім гарного настрою отримали подарунки із символікою Національного олімпійського комітету України та зробили спільне фото на згадку.

 

Медіа