Олімпійська акція з олімпійським призером Парвізом Насібовим в Миколаєві
31 Грудня 2021 Поділитися
Олімпійська акція з олімпійським призером Парвізом Насібовим в Миколаєві

Традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Сніжинка», який відбувся у миколаївському Палаці спорту «Трудові резерви» і в якому взяли участь найкращі вітчизняні атлети 2003-2005 р.н. з багатьох регіонів країни цьогоріч запам’ятався не тільки цікавими сутичками.

Під час турніру відбулась унікальна акція «Моя олімпійська мрія», організатором якої виступило регіональне відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області. Нагадаємо, акція була започаткована у грудні 2021 року НОК України з метою популяризації олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя та спонукання до спортивних амбіцій вихованців ДЮСШ.

Починаючи з грудня цього року і протягом 2022 року у ДЮСШ проходитимуть майстер-класи, відкриті тренування та інші спортивні заходи, в яких братимуть участь відомі українські спортсмени.

Миколаївська КДЮСШ №1, яка займається підготовкою юних борців, футболістів, боксерів, важкоатлетів та веслувальників байдарочників і каноїстів, і яка базується саме у Палаці спорту «Трудові резерви», долучилась до акції «Моя олімпійська мрія».

Почесним гостем, як турніру «Сніжинка», так і цього олімпійського проєкту став срібний призер Токійських Олімпійських ігор 2020 року борець греко-римського стилю Парвіз Насібов. Вихованець миколаївської борцівської школи, який розпочинав свій шлях до олімпійського п’єдесталу під проводом заслуженого тренера України Миколи Салєєва, розповів про цей самий шлях й побажав всім вихованцям КДЮСШ №1, а також учасникам турніру віри в себе і тренування за тренуванням, змагання за змаганням йти до нових  знакових перемог. І одного разу піднятись на олімпійський п’єдестал!

Наприкінці акції «Моя олімпійська мрія» Парвіз Насібов подарував спортсменам та наставникам КДЮСШ №1 комплекти футбольних, волейбольних і баскетбольних м’ячів. 

 

Медіа