DO like OLYMPIANS для спортивних школярів у громаді Чернігівщини
05 Січня 2022 Поділитися
DO like OLYMPIANS для спортивних школярів у громаді Чернігівщини

У зимові новорічні свята з метою популяризації олімпійського руху на Чернігівщині, заохочення дітей та молоді займатись фізичною культурою та спортом, за ініціативи регіонального олімпійського осередку реалізовано Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS» для активних та спортивних учнів 4 – 6 класів Мринського ліцею, що на Чернігівщині.

Мотивували, заряджали спортом та гарним настроєм спортсмен, громадський активіст та голова  ГО «Альянс змін» Анатолій Павсюк разом з вчителями фізичної культури ліцею. Гість розповів учням про здоровий спосіб життя, про формування свідомості щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою та спортом.

«DO like OLYMPIANS» розпочався з олімпійської розминки. Розігрівшись школярі перевірили свої спортивні вміння та визначили хто найспритніший, найшвидший та найсильніший у змаганнях з легкоатлетичного двоборства.

Під час змагань панувала дружня спортивна атмосфера! Воля до перемоги читалася на обличчях дітлахів, а їх хвиля позитиву, потужна енергетика, запал і спортивний азарт заряджали на впевненість, успіх і відмінні результати. Доброзичлива та привітна атмосфера заходу вкотре довела: спорт об’єднує, гартує характер, дарує прекрасний настрій і зміцнює товариський дух!

Захід додав мотивації юним школярам для занять спортом. «DO like OLYMPIANS» завершився врученням подарунків від Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області та фото на згадку.

 

 

 

Медіа