За участю керівників Національних олімпійських комітетів відбулась відеоконференція МОК з питань проведення зимових Олімпійських ігор в Пекіні
06 Січня 2022 Поділитися
За участю керівників Національних олімпійських комітетів  відбулась відеоконференція МОК з питань проведення зимових Олімпійських ігор в Пекіні

До церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні 2022 року залишилося менш як 30 днів, тож Міжнародний Олімпійський Комітет на чолі з президентом МОК Томасом Бахом провів серію традиційних консультацій із представниками спортсменів з усього світу, національними олімпійськими комітетами та міжнародними федераціями зимових олімпійських видів спорту. До них також приєдналися й українська команда на чолі з президентом НОК України, Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою.

 «Ігри в Пекіні фактично вже починаються зараз для всіх нас. Ми маємо зробити все, щоб олімпійські мрії спортсменів не розбилися  за кілька днів до вильоту. Посібники з питань протидії поширенню коронавірусу, що підготовлені та видані – це не просто зведення правил – тепер вони мають стати способом життя», - наголосив президент МОК Томас Бах.

Під час наради голова Координаційної комісії МОК Пекін-2022 Хуан Антоніо Самаранч відзначив, що все готове до організації безпечних зимових Олімпійських ігор для усіх учасників.

Виконавчий директор МОК з Олімпійських ігор Крістоф Дубі підкреслив, що система управління із замкненого циклу запрацювала, і процедури прибуття працюють дуже гладко. Він також пояснив, що тестові змагання пройшли успішно, й уроки, отримані в результаті цих тестових змагань, були враховані при плануванні Ігор, щоб забезпечити спортсменам відмінні умови для виступів на найвищому рівні.

Директор МОК з медицини та науки доктор Річард Баджетт підкреслив, що спортсмени та учасники Ігор, які відіграють важливу роль, можуть продовжувати брати участь в Олімпійських іграх, навіть якщо вони будуть у тісному контакті з людиною, що отримає позитивний результат тесту на COVID-19.  У таких випадках діє спеціальний режим для тісних контактів, включаючи тестування двічі на день та особливі умови для подорожей та харчування.

Зацікавлені сторони, які брали участь у всіх трьох консультаційних дзвінках, заявили про свою повну підтримку зимових Олімпійських ігор у Пекіні 2022 року та вжиті заходи щодо безпеки всіх учасників.

Медіа