Дзюдоїсти Тернополя стали учасниками проєкту «Моя олімпійська мрія»
06 Січня 2022 Поділитися
Дзюдоїсти Тернополя стали учасниками проєкту «Моя олімпійська мрія»

У Тернополі відбувся Відкритий турнір з дзюдо Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи серед юнаків та дівчат 2006-2013 років народження, на який завітав новий всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія».

Мета проєкту -  популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

З вітальними словами, побажаннями і підведенням підсумків до спортсменів звернулися: директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи Василь Куземчак та тренер з дзюдо Віталій Гнатишин.

На завершення спілкування та нагородження дзюдоїстів, стипендіаткою відділення НОК України в Тернопільській області  Іванною Попадюк було вручено набір спортивного інвентарю, який складається з двох футбольних, баскетбольного та волейбольного м’ячів, які в ході тренувань стануть вихованцям відділення дзюдо у нагоді, також учасники отримали  олімпійські подарунки від НОК України.

Медіа