- НОК України
- Новини
-
Олімпійські змагання
- Олімпійські ігри
- Юнацькі Олімпійські ігри
- Європейські ігри
- Всесвітні пляжні ігри
- Європейські юнацькі олімпійські фестивалі
- Виступи українців на Олімпійських іграх
- Виступи українців на Юнацьких Олімпійських іграх
- Виступи українців на Європейських іграх
- Виступи українців на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях
- Доброчесність спорту
У межах проєкту «Моя олімпійська мрія» Вугледарська ДЮСШ отримала набір м’ячів від Національного олімпійського комітету України. Наразі у спортшколі займається 556 вихованців в 35 групах під керівництвом 13 тренерів з п’яти видів спорту: бокс, греко-римська боротьба, важка атлетика, легка атлетика, футбол.
Нагадаємо, головною метою проєкту якого є популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Захід відбувся у спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи Вугледару, що на Донеччині, під час традиційного турніру з мініфутболу серед юнаків, присвяченого пам’яті Романа Бутенка. Учасниками змагань стали збірні команди Вугледарської ДЮСШ – юні спортсмени з міста Вугледар, села Микільського та села Степного.
На змагання завітали випускники спортивної школи: майстер спорту України Роман Нестеренко, гравець футбольних клубів «Шахтар», «Волинь», чемпіон Першої ліги України, чемпіон Казахстану, володар Кубку і Суперкубку Казахстану, кращий воротар Казахстану 2008 року, нині тренер ФК «Краматорськ»; Родіон Плакса, гравець ФК «Маріуполь»; Микита Михайленко, гравець ФК «Яруд»; Данило Голуб, гравець ФК «Минай». Професійні спортсмени продемонстрували майстер-клас для юних футболістів та порадили ніколи не відступатися від мрії.