ЄЮОФ Вуокатті-2022: відкрито прийом заявок на участь у Міжнародному молодіжному медіа-таборі
12 Січня 2022 Поділитися
ЄЮОФ Вуокатті-2022: відкрито прийом заявок на участь у Міжнародному молодіжному  медіа-таборі

Під час Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що проходитиме з 19 по 25 березня 2022 року в Вуокатті (Фінляндія), буде організовано Міжнародний молодіжний медіа-табір.

Метою табору, що реалізується в межах проєкту Європейського Союзу Erasmus+, є підвищення уваги засобів масової інформації до ЄЮОФ та юнацьких спортивних заходів у цілому.

Молоді люди віком від 18 до 29 років зможуть розвинути свої медіа-навички завдяки своїй активній участі у подіях, що проходитимуть   на спортивних аренах ЄЮОФ Вуокатті-2022, поглибити свої знання під час тематичних лекцій та обмінятися досвідом.

Оргкомітет ЄЮОФ  бере на себе витрати на проживання та харчування учасників. Наразі проїзд передбачається за кошти учасника.

Крайній термін подання заявок 9 лютого. Кандидатам пропонується надсилати мотиваційні листи електронною поштою anna.lukkari@kainuunliikunta.fi.

Попередніх вимог для подання заявки немає. Проте, претендент повинен продемонструвати цікавість та бажання стати частиною великої мультиспортивної події й бути готовим працювати у команді. Знання роботи в медіасфері вітається, але не є обов'язковим.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся  до менеджера зі ЗМІ та комунікацій ЄЮОФ Анни Луккарі +358 532 5914, anna.lukkari@kainuunliikunta.fi.

Медіа