Юні динамівці Хмельницького стали учасниками проєкту «Моя олімпійська мрія»
13 Січня 2022 Поділитися
Юні динамівці Хмельницького стали учасниками проєкту «Моя олімпійська мрія»

На відкритий чемпіонат Хмельницької дитячо-юнацької школи «Динамо» з дзюдо серед юнаків та дівчат 2013-2014 років народження завітав Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія».

Мета проєкту -  популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

З вітальними словами до учасників змагань звернулися: член відділення НОК України в Хмельницькій області, директорка ДЮСШ «Динамо» Оксана Пилипчук та тренерка з дзюдо Олена Гарбарець, обидві - майстри спорту з дзюдо і майстри спорту міжнародного класу з самбо.                                     При  спілкуванні ці титуловані в минулому спортсменки, а нині успішні тренери і судді, розповіли дітям про своє сходження до підкорення європейських вершин. 

Під час урочистого закриття заходу Оксана Пилипчук презентовала вихованцям ДЮСШ набір спортивного інвентарю з двох футбольних, баскетбольного та волейбольного м’ячів, які  вона отримала напередодні від очільників регіонального відділення НОК на нараді в офісі відділення. Наразі ним можуть скористатися вихованці 5 відділень видів спорту(бокс, дзюдо, панкратіон, тхеквондо ВТФ, важка атлетика), що культивуються в ДЮСШ «Динамо».

Медіа