«Моя олімпійська мрія» для юних борців Донеччини
13 Січня 2022 Поділитися
«Моя олімпійська мрія» для юних борців Донеччини

У Донецькій області продовжується реалізація проєкту Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія», головною метою якого є популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців ДЮСШ.

Цього разу до всеукраїнської акції долучилися ще дві спортивні школи регіону – Обласна СДЮСШОР з видів боротьби та СДЮШОР з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна. Захід відбувся в місті Маріуполь у залі греко-римської боротьби спортивного комплексу Приазовського державного технічного університету.

Юні борці з великим задоволенням провели спільне тренування із Нікітою Дементієвим – чемпіоном світу та віцечемпіоном Європи серед кадетів, неодноразовим переможцем чемпіонатів України серед юнаків та кадетів. Діти отримали безліч позитивних емоцій від майстер-класу та живого спілкування з титулованим спортсменом. Про тонкощі виховання справжніх чемпіонів розповіли тренери-викладачі Ігор Годлевський, Денис Бутенко та Вадим Горових.

Директор установи «СДЮШОР з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна» Максим Узун та директор КЗ «Обласна СДЮСШОР з видів боротьби» Олександр Соколов передали спортсменам і тренерам набори м’ячів від НОК України, що мають допомогти їм у проведенні навчально-тренувальних занять і активного дозвілля.

Медіа