На Вінниччині пройшов турнір з міні-футболу за підтримки регіонального відділення
18 Січня 2022 Поділитися
На Вінниччині пройшов турнір з міні-футболу за підтримки регіонального відділення

За підтримки регіонального відділення Національного олімпійського комітету України, на Вінниччині пройшов 14-й відкритий турнір з фут залу «Новорічні зустрічі» за участю 8 команд наймолодшого шкільного віку.

Метою турніру є популяризація футболу серед учнівської молоді, зміцнення здоров’я дітей, виявлення, підтримка та стимулювання талановитих юних спортсменів. Загалом, у турнірі взяли участь 120 дітей із міст Вінниці та Гнівані, смт Вороновиці.

Під час урочистого відкриття змагань юних футболістів привітали заступник голови комітету фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Роман Семчук, директорка «Вінницького міського палацу дітей та юнацтва» Світлана Мусійчук та головний суддя змагань – Заслужений тренер України Микола Кривов’язюк.

Діти були у захваті та до останнього свистку боролися за перемогу. За підсумками змагань перше місце виборола команда футбольного клубу «Нива» м. Вінниці, друге місце – футбольна команда Вінницького ліцею №16, а третє місце посів ФК «Олімпік», смт. Вороновиці.

«Мій син займається хокеєм на льоду, але останнім часом також захопився футболом, і я часом дивуюсь, як в дитини вистачає стільки сил та енергії, але він настільки любить спорт та рухливі ігри, що готовий скрізь ходити, крім школи», - зауважив батько одного із юних футболістів.

Відділення НОК України у Вінницькій області нагородило призами та грамотами кращих гравців турніру у таких номінаціях: «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий нападаючий» та «Кращий бомбардир».

 

Медіа