Визначено порядок роботи Дому олімпійців ВАО у Пекіні-2022
19 Січня 2022 Поділитися
Визначено порядок роботи Дому олімпійців ВАО у Пекіні-2022

Цими днями відбулось онлайн засідання Всесвітньої асоціації олімпійців (ВАО), присвячене обговоренню порядку роботи Дому олімпійців ВАО у Пекіні-2022.

 У засіданні, що відбулася з використанням нової платформи Spatial Chat, взяли  участь представники  Європи, серед яких і президент Асоціації олімпійців України, призерка Олімпійських ігор Ніна Уманець, а також представники Африки.

 За підсумками обговорення було визначено, що Дім олімпійців в Пекіні працюватиме в онлайн форматі. Він буде місцем, що пропонуватиме олімпійцям певні заходи та активності. Крім олімпійців його можуть відвідувати й інші гості під час зимових Олімпійських ігор 2022 року. Основною кампанією залишатиметься активність «Залиш свій слід», учасники  якої отримають пам’ятні сертифікати.

Національні асоціації олімпійців можуть стати частиною Дому олімпійців, пропонуючи свої ідеї та інструменти для об’єднання олімпійців в таких напрямках як: проведення онлайн-заходів зі спортсменами із зимових видів спорту; організація вікторин; проведення кампаній в соціальних мережах; зустрічі зі спортсменами після змагань; привітання спортсменів-учасників Ігор-2022 при поверненні додому; представлення олімпійців, а також розважальні онлайн активності, такі як приготування традиційної страви, відвідання історичних місць з гідом, тренування та історії олімпійців тощо.

Медіа