«Моя олімпійська мрія» для юних спортсменів Станично-Луганської громади
19 Січня 2022 Поділитися
«Моя олімпійська мрія» для юних спортсменів Станично-Луганської громади

Новий Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія» продовжує реалізуватися на Луганщині.

До учнів відділень з видів спорту Станично-Луганської дитячо-юнацької спортивної школи завітали начальник голова Луганського обласного відділення НОК України Віктор Острєцов, директор Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту ЛНУ ім. Т.Шевченка Олександр Дубовий і керівник Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Альберт Зінченко.

В процесі спортивного свята юні вихованці відділень з футболу, волейболу, легкої атлетики, художньої гімнастики і важкої атлетики продемонстрували гостям свої спортивні здібності на відкритому тренуванні.

Також, в рамках проєкту,  з метою поширення олімпійської освіти й культури в регіоні було підписано Меморандум про співробітництво між Станично-Луганською ВЦА і Луганським обласним відділенням НОК України.

Наприкінці свята керівництво громади, тренерсько-викладацький склад і провідні спортсмени дитячо-юнацької школи отримали почесні відзнаки, а майбутні чемпіони, учні відділень школи - набори м’ячів і подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Медіа