На Вінниччині нагородили переможців конкурсів серед спортивних журналістів, ЗМІ, фотографів та кращих ОТГ
20 Січня 2022 Поділитися
На Вінниччині нагородили переможців конкурсів серед спортивних журналістів, ЗМІ, фотографів та кращих ОТГ

Регіональний олімпійський осередок Вінниччини відзначив грошовими преміями та дипломи лауреатів обласних конкурсів серед спортивних журналістів, ЗМІ та фотографів 2021 року, які також взяли участь у Всеукраїнських конкурсах Національного олімпійського комітету України.

Також були нагороджені  футбольними та волейбольними м’ячами переможці он-лайн вікторини, присвяченої до річниці створення НОК України.

Представники кращих ОТГ Вінницької області, які в 2021 році провели найбільше олімпійських заходів, отримали подарункові сертифікати на придбання спортивного інвентарю на суму від 2 до 10 тисяч гривень.

Голова відділення НОК  України у Вінницькій області Павло Хникін нагородив та особисто подякував всім учасникам заходу за їхню активність та  бажання брати участь в таких необхідних конкурсах:
«З кожним роком зацікавлених учасників конкурсів стає дедалі більше і я радий, що цього року активними були більшість територіальних громад, бо саме там є необхідність популяризувати спортивні та олімпійські цінності. Щиро вдячний за такі цікаві та іноваційні заходи, за ваш професіоналізм, відданість улюбленій справі!»

Під час урочисті він презентував документальний фільм про бронзову призерку Олімпійських ігор в Афінах з веслування Ганну Балабанову, який отримав шквал овацій. Сценарист фільмів про видатних спортивних особистостей Вінниччини Владислав Мілафєтнов був відзначений окремою Подякою відділення за створення унікальних фільмів та вагомий внесок у розвиток олімпійського руху.       

 

Медіа