«Олімпійський чат» у Слов’янську з провідними скелелазами України
24 Січня 2022 Поділитися
«Олімпійський чат» у Слов’янську з провідними скелелазами України

У Слов’янську, що на Донеччині, за участю атлетів збірної України зі скелелазіння, реалізовано напрямок спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Чат з чемпіонами та навички лідерства», ініціатором якого є Національний олімпійський комітет України.

На майстер-клас з олімпійцями, що відбувся в Донбаському державному педагогічному університеті на сучасному скеледромі, завітали юні спортсмени з Курахівської, Лиманської, Слов’янської й Краматорської громад.

Хлопці та дівчата радо зустріли найтитулованішого скелелаза Донеччини і України – чемпіона світу 2014 та 2021 років, чемпіона Європи 2020 року, рекордсмена світу Даниїла Болдирева, його наставника – заслуженого тренера України Ірину Зубко, а також інших провідних і перспективних атлетів з цього виду спорту – Ярослава Ткача, Григорія Ільчишина, Софію Гладку, Артема Глушка.

Дітей у їх прагненні до пізнання олімпійських цінностей підтримали: заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року Аліна Логвиненко, яка і сама спробувала свої сили на скеледромі, директор Школи вищої спортивної майстерності, член виконкому відділення НОК України в Донецькій області Крістіна Русінова, фахівець Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, декан факультету фізичного виховання ДДПУ Олександр Холодний, представники відокремленого підрозділу Федерації альпінізму і скелелазіння України в Донецькій області.

Титуловані атлети провели з юними скелелазами розминку та розтяжку, що є основоположними в будь-якому спорті, після чого відбулося відкрите тренування. Олімпійці продемонстрували власну майстерність у швидкісній і тактичній роботі, уважно стежили за вправністю дітей на скеледромі, надаючи практичні поради.

Гості розповіли про дисципліну в спорті та навчанні, із задоволенням відповіли на запитання, яких було вдосталь. Молодь цікавили перші кроки спортсменів, зацікавленість саме скелелазінням, режим харчування, плани на майбутнє. Усіх учасників заходу чемпіони заохотили подарунками від НОК України та регіонального відділення, а завершила захід фотосесія.

Медіа