«Do like Olympians» в Ірпені
22 Січня 2022 Поділитися
«Do like Olympians» в Ірпені

У межах Всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians», за підтримки регіонального олімпійського осередку Київщини, за сприяння Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, відділу фізичної культури і спорту Ірпінської міської ради та в День Соборності України відбулося чудове родинне свято «Тато, мама, я - спортивна сім’я».

 

 Щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити та поспілкуватися з дітьми, прийшли родини,  де є діти початкових класів навчальних закладів Ірпінської громади.

Цього року чотирнадцять родин взяли участь в  спортивному святі. Організатори переконані, що всі учасники та глядачі отримали задоволення та мотивацію займатися спортом, тому що спорт є невід’ємною частиною здорового життя.

На заході були присутні : Антон Звєрєв, член відділення НОК України;Анжеліка Куценко, начальник відділу фізичної культури і спорту Ірпінської міської ради;Володимир Тарасов, член відділення НОК України в Київській області, директор Ірпінської ДЮСШ .

В кульмінації заходу всі команди отримали подарунки від НОК України та Ірпінської міської ради, а переможці та призери - медалі та дипломи відповідних ступенів.

Медіа