Олімпійська родина привітала відому спортивну журналістку Людмилу Радченко з ювілеєм
24 Січня 2022 Поділитися
Олімпійська родина привітала відому спортивну журналістку Людмилу Радченко з ювілеєм

Сьогодні свій ювілей святкує відома спортивна журналістка Людмила Радченко. Людмила Миколаївна стояла у витоків зародження олімпійського руху в незалежній Україні та все своє життя присвятила Його Величності Спорту й висвітленню наймасштабніших спортивних подій планети.

Працюючи в редакціях провідних спортивних видань та прес-центрах міжнародних змагань вона популяризувала олімпійський рух, створювала  антологію українського спорту,  маючи ґрунтовну обізнаність про цей світ зсередини.  На Олімпійських іграх 1960 року в Римі Людмила Радченко увійшла до п’ятірки найсильніших легкоатлетів світу у стрибках у довжину.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав  іменинницю зі святом від імені всієї Олімпійської родини та побажав міцного здоров'я й олімпійського довголіття.

За значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху в Україні, багаторічну плідну професійну діяльність та з нагоди 30-річчя створення НОК України Людмилі Миколаївні було передано високу державну відзнаку – Орден княгині Ольги III ступеня, присвоєний відповідним Указом Президента, а також вручено посвідчення та значок засновника Національного олімпійського комітету України.

Медіа