«Моя олімпійська мрія» для юних важкоатлетів Донеччини
25 Січня 2022 Поділитися
«Моя олімпійська мрія» для юних важкоатлетів Донеччини

У Донецькій області продовжується реалізація проєкту Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія», головною метою якого є популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців ДЮСШ.

 Днями до Всеукраїнської акції долучилась Обласна СДЮСШОР з важкої атлетики. Захід відбувся в місті Краматорськ у залі важкої атлетики спортивного комплексу Донбаської державної машинобудівної академії.

На тренування до юних важкоатлетів завітали заступник голови регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора, член Виконкому відділення, начальник обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко і директор обласної СДЮСШОР Ігор Конопльов.

Вихованці тренерів Олега Саннікова та Сергія Жалова продемонстрували свої вміння, розповіли про свої мрії та отримали побажання завжди досягати перемог. Ігор Конопльов відзначив, що спортивна школа має відділення в дев’яти громадах області, де тренуються понад 300 важкоатлетів.

На завершення зустрічі гості передали спортсменам і тренерам набір м’ячів від НОК України, що мають допомогти їм у проведенні навчально-тренувальних занять і активного дозвілля.

 

 

Медіа