На Нікопольщині пройшов конкурс малюнків «На зустріч Олімпійським іграм у Пекіні-2022»
25 Січня 2022 Поділитися
На Нікопольщині пройшов конкурс малюнків «На зустріч Олімпійським іграм у Пекіні-2022»

Вже менше двох тижнів відділяють увесь світ і Україну зокрема від старту XXIV зимової Олімпіади у Пекіні-2022. До цієї події відділення Національного олімпійського комітету України організувало й провело низку заходів.

Одним з них став конкурс малюнків на олімпійську тематику під гаслом малюнків «На зустріч Олімпійським іграм у Пекіні-2022», що пройшов у Червоногригорівській ОТГ Нікопольського району Дніпропетровщини.

 Загалом, у конкурсі взяли участь всі п'ять шкіл громади, серед яких дві школи олімпійської освіти - Кам'янська та Придніпровська. До комісії надійшло близько 120 робіт, в яких учні разом з батьками долучились до популяризації прийдешніх Ігор та здорового способу життя.

 Після чого спеціальна комісія, до складу якої, крім іншого, увійшли голова Червоногригорівської ОТГ Олександр Прокопенко, начальник відділу освіти Вікторія Гелеван, директор місцевої ДЮСШ Григорій Рева, Заслужений вчитель України Микола Корнєв, вчитель-методист Олександр Клименко та інші.

В результаті переможцями були визнані 13 найкращих робіт від учасників. За домовленістю між Відділенням НОК України та керівництвом Червоногригорівської ОТГ, з цих переможних творчі робіт буде створено коллаж та виготовлено банер, який на час проведення головного зимового старту чотириріччя стане прикрасою знов збудованого у громаді красеню-стадіону у селі Придніпровське. Також від голови регіонального олімпійського осередку Андрія Павелка переможці отримають сувеніри та відповідні дипломи й грамоти.

Таким чином, школярі Нікопольщини висловили повагу нашим олімпійцям, підтримали їх напередодні Ігор і побажали гарного виступу. А особливо - представнику СК «Електрометалург» Нікопольського заводу феросплавів (директор - член НОК України Володимир Куцін) скелетоністу Владиславу Гераскевичу.

 

 

Медіа