На Львівщині завершилась IV зимова Гімназіада України з лижних гонок
26 Січня 2022 Поділитися
На Львівщині завершилась IV зимова Гімназіада України з лижних гонок

Днями Львівщина традиційно приймала IV зимову Гімназіаду України з лижних гонок. Захід проходив за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

 За перемогу змагались учнівські команди з 10 областей України (Сумської, Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Харківської, Тернопільської, Чернігівської, Волинської, Рівненської) та м. Києва. Загалом узяли участь понад 140 учнів-спортсменів.

У командному заліку перемогу святкували представники Сумської області, набравши 968 очок. Друге місце за представниками Київської області – 737 очок. Команда з м. Київ замкнула чільну трійку призерів, набравши 421 очко. З четвертого до одинадцятого місця розташувались відповідно Харківська, Закарпатська, Тернопільська, Чергінівська, Волинська, Івано-Франківська, Львівська та Рівненська області.

Зазначимо, що вже традиційно змагання відбувались у с. Тисовець Львівської області на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України з дотриманням чинних карантинних обмежень.

Переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти, олімпійські сувеніри від відділення НОК у Львівській області.

 

Медіа