До проєкту #OlympicLab долучилися донори Дніпра
26 Січня 2022 Поділитися
До проєкту  #OlympicLab долучилися донори Дніпра

У донорському центрі Biopharma Plasma Дніпро регіональний олімпійський осередок в Дніпропетровській області провів івент в межах проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab на підтримку спільного з Biopharma Plasma Дніпро соціального проекту “ДОПОМОЖИ НАРОДИТИСЯ ДИТИНІ”. Захід був приурочений до Дня студентів.

Такі заходи разом з відділенням НОК вже стали традиційними в плазма центрі, тому що з цінностями донорської спільноти та місією компанії Biopharma - “Сприяти оздоровленню нації” - цілком співпадають і три ключові олімпійські цінності: ДРУЖБА, ПОВАГА й ДОСКОНАЛІСТЬ.

У ході реалізації модуля "Основи розвитку бізнесу та кар'єри" з донорами поспілкувались Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Лондона-2012 Катерина Футрик (Тарасенко), голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів та виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков. Крім гостей, лектором також виступила керівник Biopharma Plasma Дніпро Ірина Кільчинська.

"Донорство, як і спорт - дуже важливі соціальні проявлення суспільства, - відзначила Олімпійська чемпіонка Катерина Футрик. - Саме тому олімпійці вирішили підтримати цей рух своїм залученням до спільних акцій. Ми повинні пропагувати такі цінності й тих людей, хто своєю небайдужістю рятує безліч життів".

Ірина Кільчинська розповіла гостям та учасникам проєкту #OlympicLab про донорство плазми, її актуальність для будь-якого суспільства та всі нюанси технології. Після чого на гостей чекав мініекскурс до плазмацентру, спілкування гостей з донорами та нагородження олімпійськими сувенірами найактивніших з них - футболками та сувенірами від голови регіонального олімпійського осередку Андрія Павелка.

Віктор Андрухів також відмітив дуже важливу місію донорства в будь-якому суспільстві, й запевнив, що потужна футбольна спільнота та родина Дніпропетровщини обов'язково не залишиться осторонь і буде підтримувати такі проявлення.

Як і завжди, завершилась акція автографами, спільними фото, подарунками для донорів, інтерв'ю для преси та створенням фонду символічних подарунків для майбутніх донорів.

Медіа