35 ДЮСШ Львівщини отримали комплекти подарунків в межах проєкту НОК «Моя олімпійська мрія»
27 Січня 2022 Поділитися
35 ДЮСШ Львівщини отримали комплекти подарунків в межах проєкту НОК «Моя олімпійська мрія»

Цими днями регіональний олімпійський осередок Львівщини передав керівникам ДЮСШ 35 комплектів м’ячів за всеукраїнським проєктом Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія».

Захід пройшов час проведення наради Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з директорами ДЮСШ Львівської області.

Голова регіонального олімпійського осередку Юрій Турянський наголосив на особливому значенні подарунків НОК України для системної навчально-тренувальної роботи, формування навичок здорового способу життя, згуртування юних спортсменів, формування їхніх спортивних амбіцій та підкреслив значення співпраці олімпійського активу Львівщини з осередками учнівського спорту усієї області.

Отримуючи комплекти м’ячів для футболу, баскетболу та волейболу, директор Зимноводівської ДЮСШ «Олімп», тренер уславленого львівського олімпійця Ігора Шимечка, Заслужений тренер України з важкої атлетики, Ярослав Мартинюк підкреслив важливість ініціативи НОК України власне для спортивних шкіл, як важливих осередків підготовки спортивних резервів, а директор ДЮСШ «Юність» з міста Пустомити Юрій Яремко запевнив, що вже найближчим часом спортивна школа організує цікавий захід з популяризації олімпійських цінностей та видів спорту, що культивуються в школі.

Голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба розповіла про всеукраїнську акцію НОК України щодо підняття Прапорів з нагоди відкриття ХХІV зимових Олімпійських Ігор та закликала підтримати таку ініціативу в територіальних громадах Львівщини й загалом додати уболівальницької енергії національній збірній команді України в олімпійському Пекіні.

Начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Анатолій Ігнатович від імені директорів спортивних шкіл системи освіти подякував за подарунки для спортивної молоді та запевнив у подальшій тісній співпраці з відділенням НОК України у Львівській області.

Медіа