Регіональний олімпійський осередок та освітянкська спортивна спільнота Львівщини обговорили шляхи співпраці
28 Січня 2022 Поділитися
Регіональний олімпійський осередок та освітянкська спортивна спільнота Львівщини обговорили шляхи співпраці

Днями, під час проведення наради Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з директорами ДЮСШ / ДЮСК Львівської області, що відбулася за участю голови регіонального олімпійського осередку Львівщини Юрія Турянського, відбулося активне обговорення питання про співпрацю освітянського спортивного середовища області з відділенням Національного олімпійського комітету України.

Представники відділення НОК України у Львівській області поінформували присутніх  участь збірної команди України в XXIV зимових Олімпійських іграх-2022, що незабаром розпочнуться в Пекіні. Зокрема було наголошено на олімпійських успіхах України на зимових Олімпіадах; особливостях розвитку зимових олімпійських видів спорту у Львівській області, перспективах покращення матеріально-технічної бази для зимових видів спорту, розвитку дитячо-юнацького зимового спорту.

Присутні висловили дужу й щиру підтримку усій олімпійській збірній та чотирьом санкарям Львова, які змагатимуться на санній трасі Яньциня. А це – вже досвідчені Олена Стецків, Антон Дукач, Андрій Лисецький та Ігор Стахів, а також тренерам національної команди з санного спорту львів’янам Тарасові Гарцулі та Олегові Жеребецькому.

Відтак на обласній нараді за головування начальника управління, члена виконкому відділення НОК у Львівській області Анатолій Ігнатовича, було обговорено й затверджено заходи співпраці освітянських ДЮСШ та Олімпійської ради Львівщини в олімпійському 2022 році.

Медіа