Ветерани спорту Львівщини висловлюють підтримку олімпійцям Пекіну-2022
31 Січня 2022 Поділитися
Ветерани спорту Львівщини висловлюють підтримку олімпійцям Пекіну-2022

З ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області та підтримки львівської спілки ветеранів спорту «Фенікс» на льодовій ковзанці «Медик» у місті Львові відбувся своєрідний флешмоб з уболівальницькими побажаннями українським олімпійцям під час проведення XXIV зимових Олімпійських ігор-2022 в Пекіні.

           «За Вас, шановні члени Національної олімпійської збірної, уболіватиме вся Україна!» - зазначив член виконкому відділення, голова обласної федерації стрільби з лука, Заслужений тренер України Олександр Калиніченко.

          За чудової зимової погоди участь у спеціальному спільному оздоровчому катанні на ковзанах на підтримку українських олімпійців з неабияким душевним піднесенням взяли також серед інших й уславлені ветерани львівського спорту, люди з активною життєвою та спортивною позицією: Юрій Грабовенський, Лідія Тимошенко, Леся Горлова, Віра Мудра, Любов Величко, Любов Бенцак, Інга Музичка та ін.

          Заступниця голови - відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба акцентувала на веденні чесної і красивої спортивної боротьби й побажала справжньої олімпійської удачі усім посланцям України на змаганнях, що незабаром розпочнуться в Китаї. Й головне, як зауважив Леонід Гвоздецький – «Щасливо повертайтеся додому! Ви для нас – завжди найкращі!».

          Віриться, що чудовий і дружній спортивний настрій передасться українським спортсменам на головних стартах зимового чотириріччя.

Медіа