У Маріуполі відбулися змагання із зимових видів спорту, присвячені відкриттю Олімпійських ігор-2022
01 Лютого 2022 Поділитися
У Маріуполі відбулися змагання із зимових видів спорту, присвячені відкриттю Олімпійських ігор-2022

Традиційно напередодні Олімпійських ігор Маріуполь стає в один ряд із містами, які проводжають спортсменів на їхні головні старти, висловлюючи підтримку та символічно піднімають Олімпійський прапор.

Так на території маріупольського «Аляска центру» пройшли міські чемпіонати з гірськолижного спорту та сноубордингу. Близько 100 учасників боролися за звання найкращих. Що характерно, попередній офіційний чемпіонат з гірськолижного спорту в Маріуполі відбувся рівно чотири роки тому, напередодні Олімпіади у Пхьончхані.

Перед початком змагань в урочистій атмосфері було піднято прапор Національного олімпійського комітету України – на підтримку всіх 45 спортсменів нашої збірної, які виступатимуть у 12 дисциплінах на Іграх у Пекіні: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліна, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.

На святковій церемонії в Маріуполі були присутні відомі спортсмени та тренери. Спробував свої сили в чемпіонаті з гірськолижного спорту і учасник двох Олімпійських ігор зі стрибків у воду Дмитро Лисенко.

«Хочу побажати нашим спортсменам успіху та сили духу, – наголосив Лисенко, звертаючись до олімпійців. – Ви багато працювали та, переконаний, зможете показати високі результати! Головне – вірити у себе! Вся країна вболіватиме і триматиме кулаки за ваші нові перемоги!».

Переможцями у своїх категоріях серед лижників стали: Аліна Борисова, Олена Стремовська, Таїсія Оліферчик, Ілля Оліферчик, Олександр Федоров, Максим Лісовий, Сергій Колиммажников, Денис Царевський. У сноубордистів кращими визнані Тетяна Фіногенткова, Михайло Чайка та Єгор Федоров.

Останнє в медіа