За підтримки НОК у Харкові відбувся турнір зі стрільби з луку
02 Лютого 2022 Поділитися

За підтримки Національного олімпійського комітету у спортивному залі Харківської КЗ ШВСМ відбулись Всеукраїнські змагання зі стрільби з луку «Кадетський турнір пам'яті заслуженого тренера України Валентина Юхимовича Морозова»

А надихали учасників турніру -70 юних спортсменів із Запорізької, Одеської та Харківської областей,  імениті олімпійці  Заслужений майстер спорту, Олімпійський чемпіон Віктор Рубан та бронзовий призер Ігор Олімпіади, Заслужений майстер спорту Олександр Сердюк.

У результаті особистих змагань в категорії старших кадетів весь п'єдестал пошани заполонили господарі турніру: 1 місце — Георгій Онікієнко, 2 місце — Микита Дорошенко, 3 місце – Віталій Царегородцев. Серед кадеток у цій категорії золото здобула представниця Одеської області – Поліна Ткаченко, срібло і бронза у харків’янок - Поліни – Звєрєвої та Ірини Ярмак.

У категорії молодших кадетів переможцем став харків’янин В’ячеслав Бєльський, срібло у представника Запорізької області – Бурдаша Іллі та бронза у Ігоря Проценко із Одеської області. Серед дівчат перемогу та призи знову здобул господарі турніру: 1 місце – Крістіна Сологуб, 2 місце –Анастасія Овчаренко, 3 місце – Анастасія Матвєєнко.

Відділення НОК України в Харківській області забезпечило пам'ятні подарунки для переможців та призерів змагань.