Дніпропетровщина бажає успіхів українській збірній у Пекіні-2022
04 Лютого 2022 Поділитися
Дніпропетровщина бажає успіхів українській збірній у Пекіні-2022

З нагоди участі України у головному зимовому старті чотириріччя на Дніпропетровщині, відділення Національного олімпійського комітету України провело свято Прапора, що відбулося Льодовій арені обласного центру.

Гостями свята стали: директор міської ДЮСШ зимових видів спорту Анатолій Фотеску, виконавчий директор В НОК Олександр Дювбаков та член обласного олімпійського осередку Віктор Андрухів. Так як запросити самих учасників Олімпіади-2022 було неможливим технічно - вони вже знаходяться у Пекіні, на захід були запрошені учасниця Ігор-2018 у Пьочхані з фігурного катання Анна Хниченкова та срібний призер ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор 2020 з хокею з шайбою 3*3 Денис Пасько. Також тут зібралися юні талановиті хокеїсти й маленькі леді - представниці "балету на льоду". Які побажали нашій збірній вдалого виступу.

Під час заходу з юними вихованцями ДЮСШ зимових видів спорту майстер-клас провели зіркові гості. Хокеїсти виконали ряд вправ разом із Денисом Пасько, а фігуристки займалися з Анною Хниченковою. 


"В першу чергу я бажаю нашим спортсменам вдачі - без неї у спорті нікуди, - наголосила Анна Хниченкова. - Крім цього, дуже важливим є справитись зі своїми емоціями та хвилюванням. І якщо вони зуміють впоратися зі сторонніми факторами, яких на Олімпіаді дуже багато, і які впливають на психоемоційний стан атлета, то усе вийде".

Денис Пасько вважає, що "Олімпійські ігри - це дуже великий досвід для будь-якого спортсмена. І потрапити туди є максимальним престижем для атлета та країни, яку він презентує".

"Наші олімпійці - це наша гордість і наше спортивне майбутнє, - впевнений Віктор Андрухів. - Виказуємо велику підтримку й шану нашим спортсменам у Пекіні, й маємо надію на наш переможний виступ!"

Медіа