Свято Олімпійського прапора в Чернігові
04 Лютого 2022 Поділитися
Свято Олімпійського прапора  в Чернігові

З нагоди початку знакової спортивної події чотириріччя у столиці Китаю, на льодовому майданчику на річці Стрижень у Чернігові відбулась Всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора» та урочисте підняття прапора Національного олімпійського комітету України.

Цей захід символізує підтримку жителями регіону українських спортсменів, які представлятимуть країну на Олімпійських іграх.

Участь у святковому заході взяла перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи з біатлону Ніна Лемеш.

Також до спортивного заходу долучились ректор Академії Державної пенітенціарної служби Олексій Тогочинський, ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» Олег Шеремет та керівники спортивних громадських організацій.

«Для всіх нас дуже важливо, щоб Чернігівщина була здоровою. Ми пишаємось спортсменами з чернігівського краю, які представлятимуть Україну на міжнародній арені. Тому бажаємо всім бути відважними та сміливими! І повернутись з Олімпійських ігор з високими нагородами», – побажала спортсменам Ніна Лемеш.

Цього дня для всіх охочих відбулись змагання з хокею, кьорлінгу, шорт-треку, лижні гонки та змагання на влучність. Всі учасники заходу отримали подарунки від Відділення НОК України в Чернігівській області.

Медіа