Олімпійська книга у Дніпрі
03 Лютого 2022 Поділитися
Олімпійська книга у Дніпрі

Акція Національного олімпійського комітету України "Олімпійська Книга" пройшла в Придніпровській Державній академії фізичної культури і спорту.

Виконавчий директор регіонального відділення НОК України Олександр Дювбаков вручив новеньку олімпійську літературу ректору навчального закладу, дворазовому призеру Олімпійських ігор з боксу Віктору Савченку. Серед інших до ПДАФКіС було передано видання: двотомник "Олімпійський рух: історія і сучасність", "Олімпійський рух в Україні", "Сучасна система спортивного тренування", "Олімпійський спорт в системі гуманітарної освіти", календарі, щоденники та інше.

"У нашій роботі Відділення НОК України дуже велику увагу приділяє просвітницькій місії, допомагаючи створювати й модернізувати олімпійські куточки у якомога багатьох навчальних закладах, бібліотеках та спортивних (і не тільки) закладах нашої області", - каже Олександр Дювбаков.

Натомість, Віктор Савченко підписав та передав до Музею спортивної і олімпійської Слави Дніпропетровщини видання про бокс "Золото нації", де він є першою егендою цього виду спорту, про кого надруковано у книзі.

Медіа