В Івано-Франківську підняли прапори з нагод відкриття XXIV зимових Олімпійських Ігор
05 Лютого 2022 Поділитися
В Івано-Франківську підняли прапори з нагод відкриття XXIV зимових Олімпійських Ігор

Івано-Франківськ сміливо можна назвати спортивним містом, яке сприяє розвитку різних видів спорту, спортивних об’єктів призначених для професійних та любительських занять фізичними вправами. Все це сприяє якісній підготовці та участі представників міста та області у складі збірних команд України з різних видів спорту на міжнародних стартах і, звичайно ж, на Олімпійських Іграх.

Доброю традицією стало підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України в рамках проведення Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора» з нагоди відкриття Олімпійських ігор.

Юні представники олімпійських видів спорту, тренери, функціонери та громадськість міста зібралися на одній з центральних площ міста Івано-Франківська, щоб бути солідарними та виразити таким чином підтримку нашим олімпійцям, які змагаються у Пекіні.

До церемонії долучились: директор департаменту молодіжної політики та спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради - Віталій Матешко, очільник відділу спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради - Денис Рудницький, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, володарка кубку Європи, срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи 1999 року, учасниця ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в  м. Сідней (Австралія), ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція)  та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) - Тетяна Ляхович, відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області  - Володимир Антонець.

Медіа