Олімпійський прапор замайорів на Вінниччині
04 Лютого 2022 Поділитися
Олімпійський прапор замайорів на Вінниччині

Урочисте підняття прапору Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття ХХІV зимових Олімпійських ігор в Пекіні відбулось на площі Незалежності Вінниці.

На захід завітали четверо видатних Олімпійців області: голова регіонального відділення НОК України у Вінницькій області, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін,  срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї Сергій Чернявський, бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор в Пекіні Андрій Ковенко  та  учасник І Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, рекордсмен України з легкої атлетики, якому і випала честь підняти олімпійський прапор - Вадим Адамчук.

До церемонії підняття прапору також долучилися поважні гості: заслужений працівник фізичної культури та спорту Олександр Олійник, заступник голови комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Роман Семчук та головний спеціаліст комітету – Інна Заграй.

Павло Хникін привітав всіх з початком відкриття зимових Олімпійських ігор, передав вітання президента НОК України Сергія Бубки та побажав успіхів і українським спортсменам-олімпійцям.

Медіа