Свято олімпійського прапора а батьківщині чемпіона світу з біатлону
05 Лютого 2022 Поділитися
Свято олімпійського прапора а батьківщині чемпіона світу з біатлону

На батьківщині чемпіона світу з біатлону, учасника головних зимових стартів чотириріччя Дмитра Підручного в селі Острів підняли Державний прапор України і прапор Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор в Пекіні та підтримки наших спортсменів.

На свято також завітала дружина спортсмена Ольга Підручна разом з сином Володимиром і  Олег Бунт - тренер Дмитра Підручного та Олени Білосюк.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший заступник голови регіонального олімпійського осередку в Тернопільській області Віталій Ігнатенко.

У ході дійства стипендіатка відділення НОК України в Тернопільській області Іванна Попадюк зачитала текст вітального звернення від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, а право підняття прапорів було надано юним біатлоністам Тернопільщини.

Зі словами підтримки та побажаннями для олімпійців долучилися: заступник голови Великоберезовицької селищної ради Андрій Колісник, начальник відділу освіти Василь Цаль, начальник відділу молоді, спорту, сім'ї та туризму Ігор Бронецький і заступник директора з виховної роботи Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ірина Кобель.

Медіа