Головний Олімпійський прапор Київщини піднято
05 Лютого 2022 Поділитися
Головний Олімпійський прапор Київщини піднято

На площі перед будівлею Київської обласної державної адміністрації, за ініціативи регіонального олімпійського осередку Київщини, відбулося підняття Державного прапора та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття ХХІV Олімпійських ігор в Пекіні - 2022.

Метою проведення даного заходу є розвиток та популяризація олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу.

До спортивної громадськості з вітаннями звернувся заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов та побажав успіхів Олімпійцям.

Голова відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський зачитав привітальне слово від президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

Після вітальних слів право підняти Державний Прапор України та прапор Національного Олімпійського комітету України було надано Олімпійським призера та учасникам найпрестижніших змагань Світу, які представляли Київщину в різні роки!

Почесними гостями стали: срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби, ЗМСУ Валерій Андрійцев; голова Всеукраїнської профспілки спортсменів Сергій Бизов; бронзова призерка Олімпійських ігор в Токіо-2020 Ірина Коляденко; член відділення НОК України в Київській, учасниця Олімпійських ігор з лижних перегонів, заслужений майстер спорту України Валентина Шевченко та ін.

По завершенню урочистої частини було зроблено спільне фото.

Медіа