Спортивна Кіровоградщина бажає успіхів українським олімпійцям на Іграх-2022
06 Лютого 2022 Поділитися
Спортивна Кіровоградщина бажає успіхів українським олімпійцям на Іграх-2022

Спортсмени та тренери Кіровоградщини долучилися до Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора» з нагоди початку XXIV зимових Олімпійських ігор в Пекіні.

Захід відбувся в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Надія», в якій підготовлено найбільше в області спортсменів - учасників Олімпійських ігор та був організований НОК України в Кіровоградській області спільно з управлінням молоді та спорту облдержадміністрації й управлінням молоді та спорту Кропивницької міської ради.

В урочистостях взяли участь: очільники спортивної галузі області та міста Ірина Глобенко і Вячеслав Гурський, член НОК України, перший заступник голови відділення НОК України в Кіровоградській області, срібний призер ХХVІІ літніх Олімпійських ігор в Сіднеї Олександр Симоненко, часники Олімпійських ігор різних років Тетяна Ярош, Дмитро Яковенко, Олег Дорощук, тренери спортсменів-олімпійців Світлана Куценко, Геннадій Здітовецький, Світлана Скрипчук, Олена Мащенко, Сергій Нечмоня, директори спортивних шкіл обласного центру, а також більше 100 спортсменів і тренерів ОСДЮСШОР «Надія».

«Сьогодні ми віримо у волю та наполегливість наших олімпійців, підіймаємо Державний прапор та прапор Національного олімпійського комітету, висловлюючи свою підтримку спортсменам, які  змагаються за Україну в далекому Пекіні», - зазначила Ірина Глобенко. А Заслужений тренер України зі спортивної гімнастики Світлана Куценко поділилася спогадами про виступи перших олімпійців Кіровоградщини часів незалежної України, своїх учениць Ольгу Тесленко та Світлану Зелепукіну, які змгалися на олімпійських іграх 1996 року в Атланті.

З метою виховання майбутніх олімпійців представники обласного відділення НОК України вручили директору ОСДЮСШОР «Надія» Станіславу Рою спортивний інвентар у рамках акції Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія».

Медіа